Uniwersytet Wrocławski

Instytut Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Warsztaty: How to create your personal brand and boost your career in an international environment - Hewlett Packard Enterprise Global Business Center

Instytut Studiów Międzynarodowych pragnie poinformować, że w semestrze letnim 2022 odbyły się pierwsze warsztaty specjalistyczne w języku angielskim prowadzone przez ekspertki z Hewlett Packard Enterprise Global Business Center, tj. Sylwię Sowę - Senior Client Advocacy and References Manager i Roksanę Buczkowską-Czastkę - Client Advocacy Program Manager UKIMESA, SEUR, dla studentów polskich i zagranicznych Instytutu Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego.


Temat warsztatów był następujący: How to create your personal brand and boost your career in an international environment.


Organizatorem i koordynatorem wydarzenia był dr Marek Musioł – Zastępca Dyrektora ISM ds. Współpracy z Zagranicą.


W związku z dużym zainteresowaniem wśród studentów przedmiotowym projektem, obecnie trwają prace nad przygotowaniem kolejnych edycji warsztatów w semestrze zimowym i letnim roku akademickiego 2022/2023.


Przedsięwzięcie, które pozwoliło na integrację studentów polskich i zagranicznych w ramach aktywności dydaktycznej, jest jednym z kluczowych elementów ostatnio zwartego porozumienia z Hewlett Packard Enterprise Global Business Center przez Dyrektora ISM – dra hab. prof. UWr Krzysztofa Kociubińskiego.