Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wizyta w Konsulacie Generalnym Niemiec we Wrocławiu

Wizyta w Konsulacie Generalnym Niemiec we Wrocławiu

Konsulat2_yl9t85_4vnkv7

W dniu 15 marca 2018 r. studenci Dyplomacji Europejskiej oraz Stosunków Międzynarodowych – w tym specjalności Studia niemieckie – mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Panią Konsul Generalną Ulrike Knotz, która od sierpnia 2017 r. kieruje Konsulatem Generalnym Republiki Federalnej Niemiec (RFN) we Wrocławiu. Organizatorem przedsięwzięcia był dr Mariusz Kozerski z Zakładu Badań Niemcoznawczych (ZBN) Instytutu Studiów Międzynarodowych, a uczestniczyli w nim także specjalista ds. prasy i kultury Konsulatu Michał Tomiczek, pełniący rolę tłumacza oraz prof. Katarzyna Gelles i dr Joanna Trajman z ZBN.

Więcej informacji: