Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Współpraca Instytutu Studiów Międzynarodowych z Hewlett Packard Enterprise Global Business Center we Wrocławiu

Szanowni Państwo,

Instytut Studiów Międzynarodowych w osobie Dyrektora – Prof. Krzysztofa Kociubińskiego, podpisał porozumienie z Hewlett Packard Enterprise Global Business Center we Wrocławiu i rozpoczął długoterminową współpracę. Przedmiotowa współpraca obejmuje m.in. prowadzenie specjalistycznych warsztatów dla studentów anglojęzycznych przez ekspertów HPE GBC, doradztwo przy prowadzeniu prac badawczo - rozwojowych ISM, promocję oferty praktyk i staży wśród studentów ISM i przyszłe członkostwo w Radzie Interesariuszy Instytutu Studiów Międzynarodowych w momencie powołania.