Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Współpraca Instytutu Studiów Międzynarodowych z globalną firmą PPG

Instytut Studiów Międzynarodowych rozpoczyna współpracę z globalną firmą PPG, obecną w niemal 70 krajach świata, która w Polsce zatrudnia 1700 osób. Podczas spotkania dyrektora ISM prof. Krzysztofa Kociubińskiego z przedstawicielami PPG Global Business Services Poland Sp. z o.o.: Marcinem Dębowskim - GBS Site Lead, Prezesem Zarządu, Wojciechem Kitą- Head of Logistics Operations oraz Marcinem Strzeleckim- Head of Customer Service Operations podpisano List intencyjny określający ramy wspólnych działań.

Dzięki nawiązaniu współpracy studenci studiów polsko- i anglojęzycznych będą mieli możliwość uczestniczenia w stażach i praktykach, specjalistycznych warsztatach. Współpraca obejmie również doradztwo przy prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych i projektach popularyzujących naukę oraz wspieranie współpracy uczelni ze światem biznesu.