Uniwersytet Wrocławski

Instytut Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Zajęcia warsztatowe w Instytucie Studiów Międzynarodowych

Zajęcia warsztatowe w Instytucie Studiów Międzynarodowych

Od kilku lat w Instytucie Studiów Międzynarodowych prowadzone są zajęcia warsztatowe w języku angielskim przez wykładowców partnerskich uczelni oraz instytucji współpracujących z naszym uniwersytetem. Zajęcia te skierowane są do studentów stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa narodowego i bezpieczeństwa międzynarodowego, jak również studentów specjalizacji prowadzonych w języku angielskim i uczestników programu Erasmus Mundus Global Studies. Zajęcia trwają 15 godzin akademickich i za udział w nich można uzyskać dwa punkty ECTS.

W semestrze letnim roku akademickiego 2015/16 w ofercie Instytutu Studiów Międzynarodowych znalazły się trzy propozycje zajęć warsztatowych, które odbywają się w różnym czasie, co powoduje, że zainteresowani studenci mają możliwość uczestniczenia we wszystkich zajęciach fakultatywnych.

W lutym i marcu odbyły się zajęcia warsztatowe, prowadzone przez Dyrektora Instytutu Studiów Publicznych (NGO) w Tbilisi, Georga Tarkhan-Mouraviego na temat Global Processes and the New Security Challenges in the South Caucasus oraz zajęcia warsztatowe Diplomatic Protocol, które zostały przeprowadzone przez Panią Profesor Natalię Yakovenko z Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu im. T. Szewczenki w Kijowie.

W kwietniu br. zaplanowane są zajęcia warsztatowe na temat Modern Conflicts in Eastern Europe Legal Perspective, które przeprowadzi Prof. Alexander Biryukov z Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu im. T. Szewczenki w Kijowie.


Larysa Leszczenko

warsztaty-anglo_ccf4rc

fot. David N. Berger