Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Zaproszenie na konferencję: Ukraina i transformacja międzynarodowego systemu bezpieczeństwa - ukraińska formuła pokoju dla nowego ładu światowego

W imieniu Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa, Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki we Lwowie, Lwowskiej Obwodowej Administracji Państwowej, Centrum Informacji i Dokumentacji NATO mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej "Ukraina i transformacja międzynarodowego systemu bezpieczeństwa: Ukraińska formuła pokoju dla nowego ładu światowego”, która odbędzie się w dniach 16–17 maja 2024 roku na Uniwersytecie Narodowym im. Iwana Franki we Lwowie.

Wydarzenie to umożliwi dyskusję na następujące tematy:

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowców, ekspertów, studentów, doktorantów oraz przedstawicieli instytucji badawczych, praktyków administracji publicznej i władz lokalnych, którzy są aktywnie zaangażowani w badania naukowe w dziedzinach polityki, ekonomii, prawa, socjologii i historii.

Uniwersytet Narodowy im. Iwana Franki we Lwowie
ul. Strzelców Siczowych 19
Lwów

Udział i rejestracja

16 maja 2024
Rejestracja: 10.00 - 10.30
Spotkanie plenarne: 10.30 - 13.30
Lunch: 13.30 - 14.30
Dyskusje panelowe: 14.30 - 17.30
17 maja 2024
Dyskusje panelowe: 10.00 - 14.00

Języki robocze: ukraiński, angielski, polski.

Program konferencji przewiduje organizację okrągłych stołów i dyskusji na aktualne tematy dwustronnych i wielostronnych stosunków między Ukrainą a państwami Europy Środkowej i Wschodniej w kontekście transformacji sytuacji bezpieczeństwa w regionie i na świecie. Do udziału w forum zaproszeni są wiodący naukowcy i eksperci z Ukrainy, Polski, Gruzji, Czech, Słowacji i innych krajów. Planuje się publikację materiałów konferencyjnych oraz programu przed rozpoczęciem konferencji. Na podstawie wyników konferencji zamierza się opublikować zbiorową monografię pokonferencyjną z materiałami naukowymi oraz przygotować praktyczne rekomendacje dotyczące wdrażania najlepszych praktyk w systemie administracji państwowej i samorządu terytorialnego w zakresie zapewnienia zrównoważonego rozwoju.

Opłata za udział

Opłata za udział wynosi równowartość 50 EUR / 220 PLN (udział online) lub 100 EUR / 440 PLN (udział onsite), z wyjątkiem uczestników z Ukrainy. Koszt ten pokrywa publikację materiałów konferencyjnych, program, certyfikat itp.

Dane bankowe do przekazu opłaty za udział

Nazwa konta: Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa
Pośrednik: KBC BANK NV, Bruksela, Belgia
SWIFT: KREDBEBB
RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG, Wiedeń, Austria
SWIFT: RZBAATWW
Bank beneficjenta: JSC KREDOBANK
Lwów, Ukraina
SWIFT: WUCBUA2X
Beneficjent: IBAN UA 67325365 0000026008010592026
nazwa: Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa, Lwów, Ukraina
Szczegóły: „Opłata konferencyjna imię, nazwisko”.

Uwaga! Uczestnicy pokrywają koszty związane z pobytem na konferencji (podróż, zakwaterowanie itp.) z własnych środków lub środków wysyłającej organizacji. Komitet organizacyjny może pomóc w rezerwacji hotelu dla uczestników konferencji.

Termin nadsyłania abstraktów mija 20 kwietnia 2024 roku!

W celu zgłoszenia na konferencję prosimy:

1. Wypełnić formularz rejestracyjny online https://forms.gle/pge5yywLXY9JD8sWA
  2. Materiały do publikacji należy wysłać na adres e-mail komitetu organizacyjnego isss.dep.intrel@lnu.edu.ua lub conference@ispc.org.ua. Nazwa załączonego pliku powinna wskazywać imię autora (pierwszego z autorów) oraz rodzaj publikacji w łacińskim alfabecie (na przykład: franko_tezy.doc, franko_stattia.doc).
  3. Kopię potwierdzenia wpłaty opłaty za udział w konferencji i publikację materiałów należy wysłać na adres e-mail komitetu organizacyjnego.

Uwaga! Komitet organizacyjny zastrzega sobie prawo do odrzucenia abstraktów i artykułów, które nie spełniają wyżej wymienionych wymagań.

Kluczowe daty

20 kwietnia 2024 – wypełnienie formularza rejestracyjnego online;
25 kwietnia 2024 – akceptacja uczestnictwa;
30 kwietnia 2024 – ostateczny termin na opłatę konferencyjną i nadsyłanie abstraktów.

Uniwersytet Narodowy im. Iwana Franki we Lwowie,
Wydział Stosunków Międzynarodowych,
Katedra Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Studiów Strategicznych
ul. Strzelców Siczowych 19, Lwów,