Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Badacze z ISM w Sofii

W dniach 11-14 września 2019 w Sofii odbyła się trzynasta paneuropejska konferencja – „The 13th Pan-European Conference on International Relations” organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Studiów Międzynarodowych, EISA. ISM był reprezentowany przez dr Justynę Bokajło i dra Marka Musioła.

Dr Marek Musioł wystąpił z referatem pt. "Power Analysis and Geopolitical Codes of South China Sea States in the Context of Contemporary Geopolitics" w ramach sekcji SC17 Geopolitics in a New Age: the Topography of Power.

Dr Justyna Bokajło wygłosiła referat pt. "Three narratives of problems and three concepts of the EMU order – analysis of “perpetual motion” imbalance w ramach sekcji S49: What’s Next? Hegemony and Order in the Global Political System", jak również pełniła funkcję przewodniczącej panelu pt. « Foreign policy in a changing global political system w ramach tej samej sekcji.”

Międzynarodowa konferencja, w której udział wzięło prawie 2000 naukowców z całego świata, odbyła się na Uniwersytecie Sofijskim im. św. Klemensa z Ochrydy.

dr-Justyna-Bokajlo-w-SofiiDr-Marek-Musiol-w-Sofii