Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Debata: Czy jest szansa na pokojowe zakończenie konfliktu na Ukrainie? -  przyczyny i perspektywy rozwiązania”

Koło Wschodnioeuropejskie Stosunków Międzynarodowych organizuję debatę: ,,Czy jest szansa na pokojowe zakończenie konfliktu na Ukrainie? -  przyczyny i perspektywy rozwiązania”. Spotkanie odbędzie się we wtorek (10.12) o godz. 11:30 w sali 201 (ISM).

Podczas dyskusji organizatorzy planują porozmawiać o sankcjach politycznych i gospodarczych dla Rosji, pomysłach na pokojowe rozwiązanie oraz jak obecny stan wojny wpływa na stosunki międzynarodowe.

Goście:

Prof. Larysa Leszczenko (Uniwersytet Wrocławski)

Dr Grzegorz Tokarz (Uniwersytet Wrocławski)

Dr Paweł Olbrycht (Akademia Wojsk Lądowych)

KWSM-logo