Uniwersytet Wrocławski

Instytut Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Dr Justyna Bokajło z referatem na międzynarodowej konferencji

W dniach 27-28.06.2019r. dr Justyna Bokajło wzięła udział w międzynarodowej konferencji The 12th Global Studies Conference #GBLSC19, podczas której wygłosiła referat pt.: Ordoliberalism Is Not a Core: The Social Market Economy as an Appropriate Way of Economic and Monetary Union Governance.

Tegoroczna edycja zatytułowana: The “End Of History” 30 Years On: Globalization Then and Now miała miejsce na Uniwersytecie Jagiellońskmi w Krakowie, który jest jedną z partnerskich uczelni (jedyną z Polski), obok m.in. Uniwersytetu w Granadzie, Narodowego Uniwersytetu w Singapurze, Uniwersytetu w Rio de Janeiro, Uniwersytetu im. Łomonosowa w Moskwie czy Uniwersytetu w Szanghaju.

Celem założonej w 2008r. światowej sieci wymiany naukowej z siedzibą na Uniwersytecie w Illinois, USA, zwanej The Global Studies Research Network, jest prowadzenie interdyscyplinarnej, międzykulturowej wymiany poglądów, badań i analiz w zakresie globalizacji przez budowanie relacji z uczonymi z całego świata, prezentującymi różne dyscypliny naukowe.

Coroczne konferencje odbywają się w różnych zakątkach świata, a kolejna edycja w 2020r. organizowana będzie przez Concordia University w Montrealu, w Kanadzie.

Global-Studies-Krakow-dr-Justyna-Bokajlo-ISM