Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Kolejny grant dla badaczy ISM

Projekt Wprowadzenie edukacji z zakresu zrównoważonego rozwoju na wybranych uniwersytetach w Polsce, uzyskał finansowanie w ramach Funduszy Norweskich.

Głównym celem projektu, zgodnym z celem Programu Edukacja, Komponent IV, jest wzmocnienie potencjału ludzkiego i rozbudowa bazy wiedzy w Polsce poprzez opracowanie przedmiotu „Zrównoważony rozwój”. W projekcie skupimy się na tematyce zrównoważonego rozwoju integrującego wymiar środowiskowy, ekonomiczny i społeczny. Działania realizowane będą wspólnie przez Fundację HumanDoc, badaczy z  Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Opolskiego oraz naukowców z trzech uczelni w Norwegii i Islandii. Wykonawcami projektu z ISM są: dr hab. prof. UWr Magdalena Ratajczak, dr hab. Marta Ryniejska-Kiełdanowicz, dr Justyna Arendarska oraz dr Bartłomiej Łódzki.

david-iskander-iWTamkU5kiI-unsplash

Zdjęcie: David Iskander/Unsplash