Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Przedstawiciele Instytutu Studiów Międzynarodowych na Forum G2

28 września dr Marcin Koczan wraz ze studentami III roku bezpieczeństwa narodowego, Oskarem Wiadernym i Kacprem Woźniczką, wzięli udział w Forum G2 - Geopolityka i Gospodarka. Konferencja została zorganizowana przez Instytut Strategii Gospodarczych i Geopolitycznych na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Forum G2 to nowe wydarzenie na kongresowej mapie Polski, na którym spotykają się najważniejsi przedstawiciele świata biznesu, nauki i polityki. Podczas tegorocznego spotkania odbyło się ponad dwadzieścia paneli dyskusyjnych, poświęconych najważniejszym wydarzeniom światowej polityki, relacjom gospodarczym, globalizacji, energetyce oraz sprawom klimatu.

20200928_171608

20200928_161757