Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Uniwersytet uzyskał uprawnienia do doktoryzowania w zakresie nauk o bezpieczeństwie

Na wniosek Instytutu Studiów Międzynarodowych Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów Naukowych podjęła decyzję o przyznaniu z dniem 28 października 2019 roku Uniwersytetowi Wrocławskiemu uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauk o bezpieczeństwie. Aktualnie trwają przygotowania do powołania Kolegium Doktorskiego Nauk o Bezpieczeństwie. W przyszłym roku po raz pierwszy zostanie przeprowadzona rekrutacja kandydatów chcących podjąć studia III stopnia w tej dyscyplinie. Rozpoczęcie kształcenia w zakresie nauk o bezpieczeństwie na poziomie III stopnia planowane jest na rok akademicki 2020/2021.

jasmine-coro-3NgnoYlNKdk-unsplash