Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Wybory parlamentarne w Polsce - potwierdzenie czy negacja ogólnoeuropejskich trendów politycznych?

25.11.2019r. na Wydziale Nauk Społecznych odbyło się seminarium naukowe organizowane przez wrocławskie oddziały Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich oraz Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych pt: "Wybory parlamentarne w Polsce, potwierdzenie czy negacja ogólnoeuropejskich trendów politycznych?".

Instytut Studiów Międzynarodowych reprezentowała dr Justyna Bokajło, która razem z dr hab. prof. UWr Pawłem Turczyńskim i dr hab. Rafałem Juchnowskim przy moderacji dr Macieja Cesarza analizowała wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce oraz do Parlamentu Europejskiego, zwracając uwagę na zmieniające się trendy na arenie politycznej w krajach UE.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://bit.ly/34wboJW

wybory-parlamentarne-w-Polsce