Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Konferencje > Debata: „Świat patrzy na Ukrainę”

W imieniu Instytutu Studiów Międzynarodowych oraz Stowarzyszenia Projekt Akademia chcielibyśmy zaprosić Państwa na panel dyskusyjny poświęcony wojnie na Ukrainie.

Debata pn. „Świat patrzy na Ukrainę” odbędzie się w najbliższą środę (tj. 22 czerwca) o godzinie 10.00 w sali nr 144 w budynku ISM.

W dyskusji będzie można uczestniczyć zarówno na żywo, jak i za pośrednictwem aplikacji Teams oraz transmisji na profilu stowarzyszenia na portalu Facebook.

Program dyskusji:

10.00-11.30 - Ukraińska perspektywa konfliktu z Rosją (łączenie na żywo z Ukrainą)

11.30-12.00 - Przerwa kawowa

12.00-13.30 - Wojna na Ukrainie i jej wpływ na sytuację bezpieczeństwa w Europie Środkowej i Wschodniej

13.30-14.00 - Przerwa kawowa

14.00-15.30 - Międzynarodowa perspektywa konfliktu na Ukrainie (panel w języku angielskim).

W panelu dyskusyjnym wezmą naukowcy oraz studenci z kraju i zagranicy – nasze spotkanie jest bowiem częścią projektu „Quo Vadis, Munde?” w którym wspólnie z badaczami z całego świata zastanawiamy się nad kondycją współczesnego świata.