Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Konferencje > Towards development of the mediatization research

Dr Bartłomiej Łódzki uczestniczył w zamkniętym seminarium specjalizacyjnym. Warsztat poprowadził prof. Andreas Hepp z Uniwersytetu w Bremen, zeszłoroczny keynote speaker podczas konferencji „International Communication in the Network Society” organizowanej przez Zakład Komunikowania Międzynardowego ISM. Dominującym tematem seminarium były media cyfrowe i datafikacja. Badacze z Wielkiej Brytanii, Estonii, Rosji, Rumunii i Australii dyskutowali projekty swoich badań.

Dr Bartłomiej Łódzki zaprezentował wyniki badań empirycznych „What makes the news shared on Facebook? The content related factors of shareability”. Projekt realizowany jest wraz z prof. Ewą Nowak-Teter (UMCS).

Wydarzenie miało miejsce 15.11.2019 roku i zostało zorganizowane przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr oraz Academia Europaea Wroclaw Knowledge Hub.

mediatization-of-journalistic-practices-Bartlomiej-Lodzki-and-Ewa-Nowak-Tetermediatization-workshop-2-Bartlomiej-Lodzki