Uniwersytet Wrocławski

Instytut Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Dokumenty - Komunikaty > Seminaria magisterskie > Seminarium magisterskie - dr hab. Katarzyna Gelles prof. nadzw. UWr

Seminarium magisterskie - dr hab. Katarzyna Gelles prof. nadzw. UWr

Seminarium magisterskie – stosunki międzynarodowe – dr hab. Katarzyna Gelles prof. nadzw. UWr


Celem seminarium magisterskiego jest zaznajomienie jego uczestników z warsztatem badacza oraz wprowadzenie ich w kolejne etapy przygotowania pracy dyplomowej:

Seminarium magisterskie trwa cztery semestry. W pierwszym studenci zapoznają się z technikami i metodami pracy badawczej stosowanymi w naukach społecznych oraz wymogami warsztatowymi, a także opracowują konspekt pracy. W następnych semestrach seminarzyści przygotowują jej kolejne części i rozdziały, systematycznie prezentują i dyskutują wyniki badań oraz doskonalą umiejętności warsztatowe.

Wybór tematu powinien uwzględniać zainteresowania studenta, możliwości realizacji wybranego przez niego przedsięwzięcia oraz nawiązywać do obszarów badawczych promotora.

Tematyka prac powstających pod moją opieką naukową może dotyczyć następujących obszarów/zagadnień:

Znajomość języków obcych, w tym j. niemieckiego jest bez wątpienia atutem, nie stanowi jednak wymogu wstępnego. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na spotkanie w terminach konsultacji lub zachęcam do kontaktu mailowego: katarzyna.gelles@uwr.edu.pl