Uniwersytet Wrocławski

Instytut Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Dokumenty - Komunikaty > Seminaria magisterskie > Seminarium magisterskie SM - dr hab. Bartosz Michalski

Seminarium magisterskie SM - dr hab. Bartosz Michalski

dr hab. Bartosz Michalski

Zakład Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Integracji Europejskiej

 

Propozycja seminarium magisterskiego na rok akademicki 2017/2018 
„Ekonomia polityczna stosunków międzynarodowych”

 

(oferta dla I roku stacjonarnych studiów magisterskich na kierunku “Stosunki międzynarodowe”)

 

W związku z obszarem moich kompetencji akademickich proponuję seminarium magisterskie dla studentów I roku stacjonarnych  studiów magisterskich na kierunku “Stosunki międzynarodowe” w roku 2017/2018 obejmujące problematykę ekonomii politycznej stosunków międzynarodowych. Chętni powinni wyrazić gotowość zaprojektowania i przeprowadzenia swoich prac badawczych przy wykorzystaniu teoretycznych ram międzynarodowej ekonomii politycznej oraz systematycznie rozwijać swoje kompetencje akademickie także poprzez próbę zastosowania podejścia nowej ekonomii instytucjonalnej do zagadnień o złożonej, polityczno-gospodarczej, charakterystyce.

Tematyka prac magisterskich może się wobec powyższego koncentrować na następujących zagadnieniach:

Jeśli dysponuje Pani/Pan tematem, który pasowałby do koncepcji proponowanego przeze mnie seminarium magisterskiego, nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć owocną współpracę. Zapewniam motywację do systematycznej pracy, terminowego rozliczenia się z kolejnych zadań i części pracy, krytyczne wsparcie oraz wiele intelektualnej satysfakcji z przeprowadzenia własnych badań. Moją rolą jest pomóc przeprowadzić Panią/Pana przez ten proces twórczy. W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt mailowy (bartosz.michalski@uwr.edu.pl).


/-/ Bartosz Michalski