Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Dolnośląski Festiwal Nauki w Instytucie Studiów Międzynarodowych

wrz

Dolnośląski Festiwal Nauki w Instytucie Studiów Międzynarodowych

W dniach 22-27 września 2017 r. we Wrocławiu odbędzie się jubileuszowa edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W tym roku impreza zostanie zorganizowana po raz dwudziesty. Tegorocznym hasłem przewodnim całego cyklu wykładów dyskusji i pozostałych spotkań jest "Nauka bez granic".

Instytut Studiów Międzynarodowych włączył się w działania zmierzające do popularyzacji wiedzy i zaprasza na spotkania, które odbędą się w poniedziałek 25 września. O godz. 9.30 dr Jarosław Jarząbek i dr Łukasz Fijałkowski zapraszają na wyklad połączony z dyskusją pt. Świat to za mało... Azjatyckie Tygrysy (cz. I). O godz. 11.00 dr Jarosław Jarząbek i dr Marcin Szydzisz opowiedzą o swoich doświadczeniach z podrózy na Bliski Wschód, do Izraela, Iranu i Jordanii. O 12:30 zapraszamy na Warsztaty negocjacyjne, które poprowadzi dr Justyna Arendarska. Wstęp na imprezy jest wolny, jednakże prosimy o zgłoszenie chęci uczestniczenia w spotkaniach prowadzącym imprezy w dn. 31 sierpnia-23 września.

Życzymy bogatych wrażeń!

data utworzenia/modyfikacji: 20 czerwiec 2017 o 12:45:49 autor:  mgr inż. Łukasz Stachowski

słowa kluczowe: dolnoslaski-festiwal-nauki