Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Ewaluacja zajęć dydaktycznych

cze wrz

Ewaluacja zajęć dydaktycznych

Szanowni Studenci Instytutu Studiów Międzynarodowych,

dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaangażowanie w wypełnianie ankiet, jednocześnie uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiet ewaluacyjnych za semestr letni 2016/2017. Ankiety będą dostępne w systemie USOSweb w dniach 13 czerwca – 30 września 2017. Wypełniający ankietę zachowuje pełną anonimowość.

Wszystkie oceny oraz komentarze są wnikliwie analizowane przez koordynatora ds. ewaluacji w ISM. Analiza wyników jest przedstawiana podczas Rady Instytutu po zakończeniu każdego cyklu ewaluacji. Kierownicy poszczególnych zakładów mają wgląd w oceny pracowników swoich zakładów, natomiast dyrektor instytutu – do ocen wszystkich pracowników. Żadna ocena (szczególnie negatywna) pracownika nie pozostaje bez echa.

Dzięki Państwa ocenom usprawniamy proces dydaktyczny w Instytucie, dlatego jeszcze raz gorąco zachęcamy Państwa do wypełniania ankiet pod koniec bieżącego semestru.

Koordynator ds. Ewaluacji w ISM dr H. Giebień

data utworzenia/modyfikacji: 12 czerwiec 2017 o 21:23:47