Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Dokumenty - Komunikaty > Zasady wyboru seminarium dyplomowego na kierunku bezpieczeństwo narodowe > Seminarium dyplomowe - bezpieczeństwo narodowe studia stacjonarne - dr inż. Marek Kulczycki

Seminarium dyplomowe - bezpieczeństwo narodowe studia stacjonarne
- dr inż. Marek Kulczycki

W pracy badawczej dr inż. Marek Kulczycki zajmuje się problematyką związaną z bezpieczeństwem militarnym oraz polemologią. Oprócz tego jego zainteresowania skupiają się w obszarze badań nad bezpieczeństwem narodowym, obejmujące przede wszystkim zagadnienia związane z bezpieczeństwem i obronnością państwa.

Zakres tematyczny seminarium:

Tematyka prac licencjackich dotyczyć może aspektów teoretycznych ujętych w zakresie tematycznym seminarium, jak również ich wymiarów praktycznych. Po wcześniejszym uzgodnieniu z promotorem możliwość realizacji tematów spoza wymienionego obszaru.