Uniwersytet Wrocławski

Instytut Studiów Międzynarodowych

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Eliminacje do Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego

W środę 24 marca 2021 r. odbyły się eliminacje uczelniane do Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego. W organizację lokalnej edycji konkursu zaangażowane były Niemcoznawcze Koło Naukowe „Partner” oraz SKN REM z Instytutu Studiów Międzynarodowych. Konkurs odbywał się w formie zdalnej.
W eliminacjach uczelnianych udział wzięły 4 drużyny: „Transcendentalność”, „Triumwirat”, „Los caballeros” i „FC po nalewce”. Najlepsze okazały się drużyny: "Los caballeros" w składzie: Jonasz Borowski, Maciej Głuch, Cezary Gliszczyński (byli i obecni studenci bezpieczeństwa narodowego i bezpieczeństwa międzynarodowego) oraz "Triumwirat" w składzie: Małgorzata Kocierz, Mark Mościcki i Michał Karosek (stosunki międzynarodowe I stopnia). Zwycięskie drużyny zmierzą się z finalistami z pozostałych miast na szczeblu ogólnopolskim.
Studencki Turniej Negocjacyjny jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez SKN Negocjator działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Turniej przebiega w dwóch etapach. Pierwszym z nich są kwalifikacje, wśród których zostają wyłonieni finaliści, którzy przechodzą do drugiego etapu turnieju. W tegorocznych eliminacjach odbywających się w całej Polsce wzięło udział 75 osób reprezentujących 26 zespołów z 6 uczelni.
Gratulujemy i życzymy naszym studentom powodzenia w finale!