Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Kongres Politologii 2022 – otwarcie zgłoszeń paneli!

Kongres Politologii 2022 – otwarcie zgłoszeń paneli!

Rozpoczął się etap zgłaszania paneli na V Ogólnopolski Kongres Politologii, który odbędzie się w dniach 21-23 września 2022 roku we Wrocławiu.

Aby zgłosić panel otwarty lub zamknięty należy wejść na stronę https://5kongres.uni.wroc.pl/ , założyć konto użytkownika, a następnie zgłosić swój panel. Po zamknięciu rejestracji zgłoszeń, każdy moderator panelu otrzyma informację potwierdzającą akceptację panelu przez Radę Programową Kongresu.

Najważniejsze terminy związane z organizacją wydarzenia:

• 31 stycznia 2022 – zakończenie zgłoszeń paneli

• 20 marca 2022 – uruchomienie zgłoszeń referatów

• czerwiec 2022 – ogłoszenie programu kongresu

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej Kongresu i naszego FB!

Organizatorami Kongresu są: Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Komitet Nauk Politycznych Polskiej Akademii Nauk oraz Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych.