Uniwersytet Wrocławski

Instytut Studiów Międzynarodowych

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Konkurs "Studenci w publiczenej sprawie"

Konkurs "Studenci w publicznej sprawie" 

„Studenci w publicznej sprawie” to konkurs inicjowany przez Departament Spraw Społecznych , współorganizowany przez fundację Instytut Studiów Miejskich (ISM) oraz Instytut Socjologii, Politologii, Filozofii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.
Udział w konkursie jest programem szkoleniowym. Przygotuje studentów, związanych z sektorem publicznym do działań o wysokim standardzie na rzecz społeczeństwa i miasta.
Głównym założeniem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom studentów, umożliwiając im realizację kreatywnego potencjału własnych pomysłów.
Wybrany projekt może być związany z rozwojem społeczności lokalnych. Może też przyczyniać się do rozwiązania określonego lokalnego problemu albo zaspokojenia pewnej potrzeby mieszkańców.
Efektem konkursu będzie wyłonienie i nagrodzenie inicjatywy, która w największym stopniu przyczynia się do poprawy jakości życia mieszkańców miasta. A nawet może stać się inspiracją do działań podejmowanych przez inne podmioty rządowe i pozarządowe.
Masz głowę pełną pomysłów?! To działaj! Wystarczy zapoznać się z Regulaminem i wypełnić wniosek o wsparcie swojego pomysłu.

ism.wroc.pl/studenciwpublicznejsprawie 

Pliki do pobrania: