Uniwersytet Wrocławski

Instytut Studiów Międzynarodowych

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe OMNIPROGRESSUS zaprasza do współpracy!

Drodzy Wykładowcy, Koleżanki i Koledzy Studenci WNS,


niezmiernie miło nam, studentom WNS poinformować, iż z końcem 2019r. rozpoczęło swoją działalność Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe OMNIPROGRESSUS.

14 stycznia 2020r. zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne wszystkich, którzy chcą nie tylko pogłębiać teoretyczną wiedzę w czasie zajęć dydaktycznych, ale również w praktyce poszerzać swoje zainteresowania związane z naukami społecznymi, a przede wszystkim ekonomią i polityką, kapitałem i stosunkami międzynarodowymi.

Do Koła OMNIPROGRESSUS mogą przyłączyć się studenci wszystkich wydziałów i kierunków! Będziemy współpracować nie tylko z wykładowcami, których serdecznie zapraszamy do wspólnych przedsięwzięć, ale także z praktykami, ekspertami i politykami!


Chcesz poznać nowych ludzi, zaangażować się w ciekawe projekty? Jesteś chętny na wyzwania? Chcesz wzbogacić siebie i swoje CV o nowe doświadczenia, które z pewnością zaprocentują, kiedy staniesz w obliczu wyzwań rynku pracy, dołącz do nas od początku 2020 roku !!!


012020-spotkanie-foto