Uniwersytet Wrocławski

Instytut Studiów Międzynarodowych

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > SKN Przedsiębiorczości partnerem gry miejskiej "Śladami dawnego Wrocławia" - 20.11.2019

Do tego, że Wrocław jest wyjątkowym miastem na mapie Polski nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak, na ile młode pokolenia znają dzieje przedwojennego i powojennego Wrocławia? I co o mieście wiedzą obcokrajowcy w nim żyjący?

Chcemy się o tym przekonać i zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej, która pokaże Wrocław do lat 50-tych. Odwiedzimy znane i te mniej miejsca, ale popatrzymy na nie z zupełnie innej perspektywy. Poprzez różnorodne zadania, postaramy się przemycić nieco wiedzy.


Co potrzeba?

Chętnych do stworzenia drużyny (w grupie raźniej), telefon z internetem (użyjemy aplikacji Action Bound) i trochę wolnego czasu między 10-13 (dopóki jest widno). Pozostałe materiały zapewniamy my!

Spotykamy się w biurze Fundacji MODE na ul. Energetycznej 14, I piętro już w najbliższą środę 20.11. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: info@modefoundation.com.


Wydarzenie jest organizowane przez Fundację MODE - Move and Develop Foundation wraz z Stowarzyszeniem Projekt Akademia i SKN Przedsiębiorczości, jako partnerami.


Gra miejska jest częścią projektu "Głosy i ścieżki historii" realizowanego przez Fundację MODE. Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.


Więcej o wydarzeniu: https://facebook.com/events/808664202918657/?ti=as 

gra-miejska-SKN-Przedsiebiorczosci-ISM