Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wirtualne Drzwi Otwarte

Interesują Cię zagadnienia i zjawiska z zakresu stosunków międzynarodowych oraz bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego? Zapraszamy na Drzwi Otwarte Instytutu Studiów Międzynarodowych! Podczas wydarzenia opowiemy m.in. o naszych kierunkach studiów i specjalizacjach, procesie rekrutacji, możliwościach uczenia się za granicą w ramach programu Erasmus+, wyjaśnimy na czym polega program podwójnego dyplomowania oraz wskażemy możliwe ścieżki rozwoju zawodowego po ukończonych studiach. Odwiedzisz z nami Dziekanat, Bibliotekę, Welcome Centre i spotkasz się z wykładowcami i studentami ISM.

Drzwi Otwarte odbędą się 14 maja 2022r. w formie online. Wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku ISM.

Zapraszamy!