Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji

Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydział Stosunków Międzynarodowych Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. I. Franki, Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa, Lwowska Obwodowa Państwowa Administracja oraz Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie zapraszają do udziału w konferencji: Ukraina w warunkach transformacji systemu bezpieczeństwa międzynarodowego. VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa odbędzie się w dn. 13-14 maja 2021 roku w formie zdalnej na platformie MS TEAMS.

Zagadnienia tematyczne konferencji:

Miejsce konferencji:

Wydział Stosunków Międzynarodowych Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. I. Franki, Lwów, ul. Universytetska 1 (м. Львів, вул. Університетська, 1), Sala Lustrzana/online.

Plan konferencji:

13 maja 2021

Rejestracja uczestników: 10.00 – 10.30

Posiedzenie plenarne: 10.30 – 14.00

Przerwa: 14.00 – 15.00

Posiedzenia panelowe: 15.00 – 17.30

14 maja 2021

Рosiedzenia panelowe: 10.00 – 13.00

Podsumowanie i zamknięcie konferencji: 13.00 – 14.00

Języki robocze konferencji: ukraiński, polski, angielski.

Zwracamy się z prośbą o załączenie rozszerzonych abstraktów/tez wystąpień (od 2000 do 4500-5000 zn. kom. ze spacjami). Abstrakty/tezy wystąpień zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych przed rozpoczęciem konferencji. Abstrakty do publikacji przyjmowane są na skrzynkę e-mail: conference@ispc.org.ua. W nazwie załączonego pliku prosimy o wskazanie nazwiska autora (np.: franko_abstract.doc).   Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zarejestrowanie się do dnia 20 kwietnia 2021 roku na stronie: http://www.ispc.org.ua/conference-05-2021 oraz wniesienie opłaty konferencyjnej.

Opłata konferencyjna:  100 PLN

Rachunek bankowy:

International Security and Partnership Centre

IBAN   UA 07 325365 0000002600301592026

Intermediary:             POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BANK POLSKI SA

WARSZAWA, POLAND

SWIFT: BPKOPLPW

Beneficiary’s bank:   JSC KREDOBANK

Lviv, Ukraine

SWIFT:  WUCBUA2X

Beneficiary:               Acc 2600301592026 name International Security and Partnership Centre

z oznaczeniem “Opłata konferencyjna”.

Kopie potwierdzenia opłaty konferencyjnej prosimy wysyłać na skrzynkę:

conference@ispc.org.ua

KONTAKTY:

Komitet Organizacyjny: Wydział Stosunków Międzynarodowych Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. I. Franki, Lwów, ul. Siczowych Strilciw 19 (м. Львів, вул. Січових стрільців, 19, pok. 206)

Е-mail: conference@ispc.org.ua

Koordynatorzy konferencji: